21-dňová výzva „buď SEBOU – nový štart“

Chceš byť silnejšia / silnejší, šťastnejšia / šťastnejší, tak POĎ DO TOHO s EMY body a buď SEBOU?

Objav v SEBE lepšie JA!

Venuj SEBE spolu s nami svojich 21 dní a pomôžeme Ti vytvoriť návyk – pozitívnu rutinu, za ktorú bude vďačné aj Tvoje telo, Tvoja mentálna sila a vybudovaný zdravý návyk bude makať za Teba.

Je dokázané, že na zmeny smerom k zdravému životnému štýlu stačí 21 dní.

Väčšina cvičení prebieha v súkromí a preto môžeš pokojne zahodiť akékoľvek zábrany a doterajšie komplexy. Správna kombinácia kardio a silového tréningu zaručí, že sa budeš cítiť nie len skvelo, ale pri poctivom dodržiavaní pokynov našich trénerov uvidíš aj želané výsledky.

Ale nemusíš sa báť! Nebude to celé len o cvičení! Dáme Ti aj pár cenných rád ohľadom zdravého stravovania a ukážeme Ti ako by mohol vyzerať Tvoj stravovací plán.

Tak čo, ešte stále váhaš?

Vyber si zvýhodnený balík a začať môžeš prakticky okamžite. Po presmerovaní do nášho rezervačného systému sa stačí zaregistrovať, zakúpiť kredit a rezervovať si hodinu na prvý tréning v rámci vybraného balíka.

Prihlásiť sa môžete aj telefonicky na čísle 0911 730 131.

Máme pre Teba nachystaný zvýhodnený balík tréningov „buď SEBOU - nový štart“, ktorý Ťa naštartuje

Ako prvé si naplánuj skúšobný tréning na XBODY (prosím, rezervujte si dva tréningové časy po sebe), ktorý dostaneš k balíku zadarmo… a potom Ti odporúčame naplánovať si nasledovný plán tréningov.

1. týždeň

XBody 27,- €
Pilates-skupina 20,- €
XBody 27,- €

2. týždeň

XBody 27,- €
BodyShape 20,- €
XBody 27,- €

3. týždeň

XBody 27,- €
Pilates-skupina 20,- €
BodyShape 20,- €
HIIT tréning 15,- €

Spolu zaplatíte za 10 tréningov len 199,- €

Pôvodná cena za 21-dňovú výzvu „buď SEBOU – nový štart“ je 230,- €, takže ušetríš 31,- € 🙂

Poď do toho

PRIVÍTAJ NOVÝ ROK 2024 PYŠNEJŠÍ NA SEBA

ĎAKUJEME a tešíme sa na skoré stretnutie u nás v EMY body institute. Prihlásiť sa môžete aj telefonicky na čísle 0911 730 131. UPOZORNENIE: Tréningy a procedúry NIE JE možná kombinovať ani náhrádzať v rámci balíka.