PILATES REFORMER

Zažite ŠTÝL V POHYBE na jednom z najobľúbenejších PILATES strojov – reformeri

Tento sofistikovaný stroj v sebe kombinuje systém pružín, popruhov, kladiek a pohyblivej podložky.  Špecializované pilates stroje Vám poskytnú cestu, ako sa dopracovať k vysnívanej postave a funkčnému telu.

Cvičením pilates utíšite myseľ, odstránite bolesti, zlepšíte si držanie tela a spevníte svalstvo. Bonusom je tiež odbúranie stresu a uvoľnenie psychického napätia. Posilní, strečuje a vybalansuje Vám každý sval na tele. Tým, že sa natiahnu poskracované šľachy, stanete sa ohybnejšími a silnejšími, tuhé svalstvo sa uvoľní, oslabené zase posilní. Z hodiny na hodinu bude Vaše telo pružnejšia a pevnejšie.

Reformer Vám ponúkne spätnú väzbu, ktorá Vám pomôže sa na daný cvik zamerať z úplne iného uhla a zvýši sa tak úroveň sebakontroly pri cvičení. Zažite ozajstnú radosť z pohybu a úžasný pocit z vlastného tela.

Cenník Pilates Reformer (kredit)
Súkromná hodina (1 klient) 33,- €
Otvorená skupina 20,- € / osoba
Cenník Pilates Reformer (jednorázový vstup)
Súkromná hodina – bez kreditu 43,- €

Milé klientky, máme pre vás výbornú správu.

V prípade, že sa na skupinový pilates prihlásite v menšom počte ako 3 osoby, čo znamená 2 alebo 1 osoba, hodina sa neruší. Budeme vás osobne kontaktovať s výhodnou ponukou. U nás máte možnosť cvičiť aj vo dvojici za 20 €, v prípade, že ste prihlásená na skupinovú hodinu sama hodnota je 25 €.
tlačítko Objednať cvičenie

VIAC INFORMÁCIÍ NA 0911 730 131

YOUR TRAINER

Veronika

Trénerka

  • Vek:
  • Skúsenosti: Pilates MAT-certifikovaný inštruktor Pilates reformer I, II, III - certifikovaný inštruktor podľa Balanced Body school DNS A - Dynamická Neuromuskulárna Stabilizácia SMsystem AB - je overený súbor cvikov zameraný na prevenciu a liečbu problémov s pohybovým aparátom.
  • Mobil: 0911 730 131
  • E-mail: info@emybody.sk